سازمان هواشناسی كشور اعلام كرد

افزایش دما در اغلب مناطق كشور

افزایش دما در اغلب مناطق كشور

به گزارش لوازم حیوان خانگی برپایه نقشه های آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در بیشتر مناطق كشور جوی آرام همراه با افزایش نسبی دما پیشبینی می شود.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از مهر، برپایه نقشه های آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در بیشتر مناطق كشور جوی آرام همراه با افزایش نسبی دما پیشبینی می شود. همینطور با عنایت به پایداری و سكون نسبی جو، كیفیت هوا در شهرهای پرجمعیت برای گروه های حساس، ناسالم خواهد بود.
امروز در جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان و در بعدازظهر در جنوب خوزستان، وزش باد شدید رخ داده است كه در بعضی ساعات باعث خیزش گرد و خاك در بعضی از این مناطق خواهد شد.
از اواخر امروز با ورود سامانه بارشی، بارش خفیف برف و باران در مناطقی از شرق و غرب شروع می شود. شنبه گستره بارش علاوه بر شمال غرب و غرب مناطقی از دامنه های مركزی زاگرس و مركز را در بر می گیرد. یكشنبه هم در دامنه های زاگرس مركزی و جنوبی و از بعدازظهر در ارتفاعات جنوب شرق بارش پراكنده را خواهیم داشت.
این سامانه دوشنبه در بخش هایی از جنوب شرق باعث رگبار پراكنده باران گاهی با رعد و برق می شود و از اواخر وقت از كشور خارج می شود. از دوشنبه و طی روز سه شنبه با عنایت به پایداری و سكون نسبی دما، افزایش غلظت آلاینده های جوی و كاهش كیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت پیشبینی می شود.
همچنین یكشنبه دمای هوا در شمال غرب و غرب و سواحل شمالی بین ۴ تا ۶ درجه كاسته می شود. امروز آسمان تهران صاف در بعضی ساعات با غبار محلی و در بعدازظهر افزایش ابر را خواهد داشت. فردا هم آسمان پایتخت صاف و غبار بامداد گاهی، در بعدازظهر نیمه ابری همراه با وزش باد پیشبینی می شود.

1398/12/17
14:55:05
5.0 / 5
3485
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است