كاهش شاخص كیفیت هوا طی امروز

كاهش شاخص كیفیت هوا طی امروز

به گزارش لوازم حیوان خانگی برپایه اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران،  كیفیت هوای پایتخت طی امروز (۲۳ فروردین ماه) كاسته می شود و با افزایش حجم ترافیك شبانگاهی برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در بعضی مناطق دور از انتظار نخواهد بود.


به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوای تهران از آن حكایت می كند كه در اولین ساعات صبحگاه امروز (۲۳ فروردین ماه) با برقراری جوی آرام همراه با افزایش تردد خودرو ها در اولین روز هفته غلظت ذرات معلق در اغلب مناطق افزوده می شود و سبب كاهش كیفیت هوای پایتخت خواهد شد.

طی روز هم به علت عدم وزش باد مؤثر شرایط مناسب جهت پراكندگی آلاینده ها فراهم نخواهد شد و احتمال می رود كیفیت هوای برخی مناطق پرتردد در شرایط نامطلوب باقی بماند ازاین رو با افزایش حجم ترافیك شبانگاهی تجمع آلاینده ها بخصوص ذرات معلق و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در بعضی مناطق دور از انتظار نخواهد بود. باآنكه افزایش نسبی تندی باد در بعضی ساعات پایانی امروز (۲۳ فروردین ماه) همراه با رگبار پراكنده می تواند تا حدودی باعث پراكندگی آلاینده ها شود.
بامداد فردا (۲۴ فروردین ماه) كیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده سالم قرار خواهد گرفت كه ناشی از وزش باد طی ساعات ابتدایی روز است. شرایط جوی ناپایدار در طول روز همراه با احتمال وزش باد نسبتا شدید در بعضی ساعات سبب پراكندگی آلاینده ها می شود و در بیشتر مناطق كیفیت هوا در وضعیت مطلوب قرار خواهد گرفت.

در ساعات پایانی فردا (۲۴ فروردین ماه) به علت كاهش تندی باد همراه با ازدیاد تردد خودرو ها بر غلظت ذرات معلق افزوده می شود با این وجود پیشبینی می شود كیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده سالم قرار بگیرد.

برپایه اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران میانگین كیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ۶۴ و هوا در شرایط قابل قبول (سالم) بود. این شاخص الان ۷۵ و هوا در شرایط قابل قبول است.
1399/01/23
20:31:42
5.0 / 5
3032
تگهای خبر: آلاینده , شاخص , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است