دبیر كمیته فنی صدور مجوزهای زیست محیطی:

خودروسازان وقت می خرند تا سود بیشتری كسب كنند

خودروسازان وقت می خرند تا سود بیشتری كسب كنند

به گزارش لوازم حیوان خانگی اشجعی با اشاره به نامه نگاری مجدد خودروسازان برای تعویق مهلت ارتقای كیفیت خودرو های تولیدی به استاندارد یورو 5 اظهار داشت: خودروسازان تنها به دنبال خریدن وقت و سود بیشتر هستند.


بهزاد اشجعی دبیر کمیته فنی صدور مجوزهای زیست محیطی سازمان حفاظت محیط زیست در گفت و گو با خبرنگار مهر از مهلت خواهی مجدد خودروسازان برای تعویق ارتقای کیفیت آلایندگی خودرو ها به استاندارد یورو ۵ آگاهی داد. وی با اشاره به نامه نگاری های چندین باره خودروسازان و وزیر صمت برای مهلت خواهی مجدد و تعویق ارتقای کیفیت خودرو های تولیدی به استاندارد یورو ۵، گفت: خودرو سازان ۷ سال است برای ارتقای کیفیت خود زمان خریده اند.
دبیر کمیته فنی صدور مجوزهای زیست محیطی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینکه در سال ۹۲ خودروسازان به ارتقای کیفیت خودرو ها بر اساس استاندارد یورو ۴ اقدام نموده اند، تصریح کرد: بر طبق قانون ارتقای کیفیت به استاندارد یورو ۵ باید در سال ۹۴ اتفاق می افتاد و در این مدت ۵ سال دائماً بهانه تراشی می کنند. وی با اعلان اینکه طرح مشکلاتی از قبیل کیفیت پایین سوخت تولیدی، تحریم و قیمت کاتالیست بهانه های خودروسازان بوده که از طرف کارشناسان و نهادهای مسئول بارها نقد شده است، اظهار داشت: محیط زیست بطور کامل مطمئن شده که خودروسازان فقط می خواهند وقت بخرند تا با تولید خودرو های با استاندارد پایین تر سود بیشتری ببرند. اشجعی با اشاره به اینکه محیط زیست درباب مهلت خواهی مجدد خودروسازان به مدت ۳ ماه دیگر مخالفت خودرا اعلام نموده است، گفت: وقتی از ۳ ماه صحبت می کنند یعنی می خواهند یکسال دیگر هم ارتقا را به تعویق بیاندازند.


منبع:

1399/02/08
14:24:19
5.0 / 5
2764
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است