تنفس هوای پاك در پایتخت

تنفس هوای پاك در پایتخت

لوازم حیوان خانگی: برمبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت امروز (11 اردیبهشت ماه) هوای بیشتر مناطق پایتخت در شرایط پاك و قابل قبول قرار دارد و باتوجه به افزایش ناپایداری جوی، پیش بینی می شود هوا در بیشتر مناطق در وضعیت مطلوب باقی بماند.


به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بنا بر پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امروز (۱۱ اردیبهشت ماه) با حاکمیت شرایط جوی مساعد طی ساعات گذشته و آسمان نیمه ابری، شاهد برقراری شرایط قابل قبول و پاک در بیشتر مناطق شهر تهران خواهیم بود.
افزایش ناپایداری جوی، رشد ابر و گاهی بارش پراکنده طی روز، شرایط را برای تجمع آلاینده ها محدود می کند و احتمال می رود کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت مطلوب باقی بماند.
همین طور پیش بینی می شود در ساعات پایانی امروز (۱۱ اردیبهشت ماه) با کاهش تندی باد به تدریج بر غلظت آلاینده ها افزوده شود و در پاره ای از مناطق پرتردد شاهد کاهش کیفیت هوا باشیم.
این شرایط جوی تا بامداد فردا (۱۲ اردیبهشت ماه) تداوم پیدا خواهدنمود و انباشت آلاینده ها از شب گذشته، سبب افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت خواهد شد.
طی روز افزایش تندی باد شرایط برای پراکندگی آلاینده ها و بهبود کیفیت هوا را فراهم خواهدنمود و انتظار می رود تا اواخر وقت فردا (۱۲ اردیبهشت ماه) کیفیت هوای شهر تهران در محدوده قابل قبول قرار گیرد.
بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران میانگین کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ۵۸ و هوا در شرایط قابل قبول (سالم) بود. این شاخص الان ۴۹ و هوا در شرایط پاک است.
منبع:

1399/02/12
23:57:12
5.0 / 5
2432
تگهای خبر: آلاینده , بارش , شاخص , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است