وزش باد شدید در نوار شرقی كشور طی ۴ روز آینده

وزش باد شدید در نوار شرقی كشور طی ۴ روز آینده

به گزارش لوازم حیوان خانگی مدیركل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن بیان اینكه امروز در بعضی مناطق كشور وزش باد و رعدوبرق رخ می دهد، اظهار داشت: طی چهار روز آینده وزش باد شدید در نوار شرقی كشور پیش بینی می شود.صادق ضیاییان در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: امروز (۳ مرداد ماه) در شمال غرب، سواحل دریای خزر، خراسان شمالی، نیمه خراسان رضوی و ارتفاعات البرز مرکزی رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیشبینی می شود.

وی در ادامه ضمن بیان اینکه بعدازظهر امروز در جنوب سیستان و بلوچستان، استان هرمزگان، جنوب کرمان، فارس، شمال بوشهر، دامنه های زاگرس در کهگیلویه و بویر احمد رشد ابر گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید پیشبینی می شود، اظهار داشت: در استان های خوزستان، چهارمحال و بختیاری، لرستان و غرب اصفهان نیز بارش پراکنده رخ می دهد.

مدیرکل پیشبینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی افزود: شنبه (۴ مرداد) علاوه بر این مناطق در استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز و زاگرس مرکزی در ساعات بعدازظهر رگبار پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد شدید رخ خواهد داد.

به گفته ضیاییان، روزهای یکشنبه و دوشنبه (۵ و ۶ مرداد) در ارتفاعات البرز و زاگرس مرکزی، در جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات هرمزگان و جنوب فارس در ساعات بعدازظهر رگبار پراکنده پیشبینی می شود.

وی با اشاره به اینکه بعد ازظهر سه شنبه (۷ مرداد) ابرناکی و بارش پراکنده در شمال غرب و دامنه های جنوبی البرز در استان های قزوین و البرز و در غرب سواحل دریای خزر شروع می شود، اظهار داشت: چهارشنبه (۸ مرداد) در شمال غرب، سواحل شمالی و خراسان شمالی وقوع رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد همراه با کاهش نسبی دما پیشبینی می شود.

مدیرکل پیشبینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن بیان اینکه چهارشنبه دریای خزر مواج خواهد بود، اظهار نمود: طی روزهای شنبه تا سه شنبه (4 تا 7 مرداد) در نوار شرقی وزش باد شدید پیشبینی می شود.

ضیاییان در انتها درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار داشت: آسمان تهران فردا (۴ مرداد) قسمتی ابری، در بعدازظهر نیمه ابری و گاهی افزایش باد با احتمال وزش باد شدید با حداقل دمای ۲۷ و حداکثر دمای ۳۸ درجه سانتیگراد و روز یکشنبه (۵ مرداد) کمی ابری، گاهی افزایش باد و در بعدازظهر نیمه ابری با حداقل دمای ۲۷ و حداکثر دمای ۳۹ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود.

منبع:

1399/05/04
13:32:19
5.0 / 5
2213
تگهای خبر: بارش , هوا , هواشناسی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است