دانشگاهیان برای بسط فناوری های آب فرا خوانده شدند

دانشگاهیان برای بسط فناوری های آب فرا خوانده شدند

لوازم حیوان خانگی: با بیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از پایان نامه های تحصیلات تكمیلی دانشجویان در حوزه آب، خشكسالی، فرسایش و محیط زیست حمایت می شود.


به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، کارگروه تخصصی آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست ستاد توسعه فناوری های حوزه آب و انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری سومین فراخوان پشتیبانی از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی را منتشر نمود و بر این اساس دانشجویان تا ۲۰ آبان ماه سال جاری برای ارسال طرح های خود مهلت دارند.
بهره گیری از توان و ظرفیت بالقوه دانشگاه ها و تشویق دانشجویان به انجام تحقیقات و پروژه های کاربردی اهدافی است که با انتشار این فراخوان دنبال می شود تا توسعه فناوری های مورد نیاز کشور با بهره گیری از پایان نامه های دانشجویان تحصیلات تکمیلی را شاهد باشیم.
تمام دانشجویانی که در مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی رشته های در رابطه با آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست تحصیل می کنند، می توانند بعد از ستاندن تأییدیه موضوع از ستاد و تصویب آن در دانشگاه از حمایت های این فراخوان بهره مند شوند.
برمبنای اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی، همین طور پایان نامه هایی حمایت می شوند که ماهیت آنها فناورانه و کاربردی باشد و نوآوری در آنها مشاهده شود.
منبع:

1399/07/30
23:05:55
5.0 / 5
1626
تگهای خبر: آب , حمایت , فناوری , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است