تداوم آلودگی هوای پایتخت برای گروه های حساس

تداوم آلودگی هوای پایتخت برای گروه های حساس

لوازم حیوان خانگی: بر طبق اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای پایتخت طی امروز (12 آبان ماه) برای گروه های حساس ناسالم می باشد.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بنا بر پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، بامداد روز دوشنبه ( ۱۲ آبان ماه) با سکون جو طی ساعات گذشته همراه با آغاز تردد خودرو ها و افزایش غلظت ذرات معلق، در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است.

همچنین در ضمن روز با کاهش نسبی پایداری تا حدودی از غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد، با این وجود در شامگاه دوشنبه با افزایش ترافیک و درنتیجه تجمع ذرات معلق، انتظار می رود کیفیت هوا در مناطق پرتردد در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

براسس این گزارش، تضعیف پایداری جوی و افزایش نسبی تندی باد تا اولین ساعات روز سه شنبه (۱۳ آبان ماه) تا حدودی سبب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد و با کاهش تردد خودرو ها در روز تعطیل، پیش بینی می شود در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار بگیرد.

در طی روز با رشد ناپایداری جوی و گاهی رشد ابر در بعضی ساعات بعدازظهر احتمال می رود از غلظت آلاینده ها کاسته شود. در اواخر وقت سه شنبه نیز با افزایش غلظت ذرات معلق ناشی از ترافیک شبانگاهی، کاهش کیفیت هوا در بیشتر مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» و کیفیت هوا با میانگین ۹۴ قابل قبول بود. آلاینده شاخص الان نیز «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۰۱ است اما کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.

منبع:

1399/08/12
19:33:31
5.0 / 5
1227
تگهای خبر: آب , آلاینده , آلودگی , شاخص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است