شهرهای ساوه و اراك همچنان از آلودگی هوا رنج می برند

شهرهای ساوه و اراك همچنان از آلودگی هوا رنج می برند

بر مبنای اطلاعات دریافتی ایستگاه سنجش آلودگی هوا آخرین وضعیت شهرهای استان مرکزی اعلام گردید.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از مهر، بر مبنای اطلاعات دریافتی از ایستگاه های سنجش آلودگی هوای مستقر در استان مرکزی شرایط آلودگی هوا در شهرهای دارای ایستگاه سنجش به شرح زیر است:
شاخص کیفیت هوای ۲۴ ساعته روز گذشته در شهر اراک با عدد ۱۴۱ (ناسالم برای گروه های حساس) و شاخص لحظه ای در ساعت هشت بامداد روز جاری برابر با ۱۰۶ (نا سالم برای گروه های حساس) اعلام گردید.
همچنین شاخص کیفیت ۲۴ ساعت روز گذشته در ایستگاه شهر ساوه با عدد ۹۸ (سالم) و شاخص لحظه ای در ساعت هشت بامداد روز جاری برابر با ۱۰۵ (نا سالم برای گروه های حساس) اعلام گردید.
در ایستگاه شهرک صنعتی فراهان شاخص کیفیت هوا در ۲۴ ساعت گذشته برابر با ۶۳ (سالم) و شاخص لحظه ای در ساعت هشت بامداد امروز برابر با عدد ۷۰ (سالم) بوده است.
در ایستگاه سنجش آلودگی شهرستان شازند به علت عدم راهبری و کالیبراسیون، فاقد دیتای معتبر قابل انتشار است (راهبری و نگهداری ایستگاه بر عهده شهرداری و شورای شهر شازند است).
بر اساس این گزارش در ایستگاه سنجش آلودگی روستای کزاز شازند شاخص کیفیت هوا در ۲۴ ساعته برابر ۱۱۴ (ناسالم برای گروه های حساس) و شاخص لحظه ای در ساعت هشت بامداد روز جاری برابر با ۹۷ (سالم) اعلام شده است.


منبع:

1399/10/11
01:14:46
0.0 / 5
896
تگهای خبر: آلودگی , شاخص , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است