محیط بانان دفاع شخصی می آموزند

محیط بانان دفاع شخصی می آموزند

رئیس مرکز آموزش و تربیت محیط بان اظهار داشت: پیشبینی کردیم که تمامی محیط بانان کشور، آموزش ورزش های رزمی و دفاع شخصی ببینند و حتما حداقل در یک ورزش رزمی مراحل مقدماتی تا تکمیلی را پشت سر بگذارند.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا آرش یوسفی ظهر امروز در وبیناری با مبحث اجرای بهینه برنامه های آموزشی در حوزه اعتبارات استانی به چهار اولویت برای صرف این اعتبار اشاره نمود و اظهار داشت: در حوزه مرکز آموزش محیط زیست و تربیت محیط بان با هماهنگی دفتر مشارکت های مردمی و مسئولیت های اجتماعی، ابلاغ اعتبارات استانی انجام شد تا برنامه آموزش های همگانی محیط زیستی دنبال شود.

رئیس مرکز آموزش و تربیت محیط بان با تکیه بر اینکه به صورت مشخص، بحث تولید محتوا را در حوزه مرکز آموزش محیط زیست و محیط بان دنبال می نماییم، اظهارکرد: در برنامه مشخص شده، توسعه سواد محیط زیست و آموزش ضمن خدمت کارکنان دیده شده است.

وی خاطرنشان کرد: به صورت مشخص سه بسته آموزشی آماده شده که دراختیار همکاران قرار می گیرد. در این حوزه مکاتباتی هم صورت گرفته و بحث راهنمای آموزشی محیط بانان سازمان مطرح گردیده است که در واقع به صورت برنامه آموزش محیط بانان دیده شده است. این برنامه آماده شده است و دراختیار استان ها قرار می گیرد تا با اعتباری که اختصاص پیدا کرده، کار پیگیری و بخشی از اعتبار برای این محتوا استفاده گردد و دراختیار تمام پاسگاه های محیط بانی قرار گیرد. فایل الکترونیک هم در اختیار استان ها قرار خواهد گرفت.

رئیس مرکز آموزش و تربیت محیط بان همینطور از بسته دیگر آموزشی یاد کرد و اظهار داشت: بسته پشتیبان آموزش محیط زیست پیش دبستانی هم طراحی و آماده شده است. این بسته شامل 11 واحد کار است که سال قبل آماده شد. حالا هم یک بسته آموزشی برای هر کدام از این واحدها شامل پوستر آموزشی، فایل صوتی شعر و موسیقی، کلیپ و انیمیشن درنظر گرفته شده است و استان ها می توانند با صرف بخشی از اعتبار تخصیص یافته، محتوای طراحی شده را تکثیر کنند و در اختیار مهدهای کودک قرار دهند.

یوسفی با تکیه بر ضرورت ارتقای سواد محیط زیستی و تربیت محیط بانان، به توجه صورت گرفته برای آموزش تسهیلگران جامعه محلی اشاره نمود و اظهار داشت: محتوای آموزشی در ارتباط با تنوع زیستی، تغییرات اقلیم و بحث پسماند آماده شده است و استان ها می توانند در این حوزه هم برنامه ریزی کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست، وی ضمن اشاره به بحث چهارم و نهایی که به مرکز آموزش محیط زیست و تربیت محیط بان محول شده است، اظهار نمود: بحث آموزش دفاع شخصی محیط بانان کشور مطرح گردیده است. پیشبینی کردیم که تمامی محیط بانان کشور، آموزش ورزش های رزمی و دفاع شخصی ببینند و حتما حداقل در یک ورزش رزمی مراحل مقدماتی تا تکمیلی را پشت سر بگذارند. استان ها هم می توانند در این خصوص با اولویت محیط بانان تازه استخدام شده و جوان تر برنامه ریزی کنند.
1399/11/11
22:03:15
0.0 / 5
1170
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است