مشاهده گرگی در خیابان های شهر كلن آلمان

مشاهده گرگی در خیابان های شهر كلن آلمان

انتشار تصویری از مهمانی ناخوانده، مردم شهر کلنِ آلمان را حیرت زده کرد.


به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، در شامگاه چهارشنبه ۱۹ ماه مه، گرگی در خیابان های این شهر پرسه می زد که به شکار دوربین ها هم درآمده است.
سخنگوی اداره ایالتی طبیعت، محیط زیست و حفاظت از حقوق مصرف کنندگان ایالت نوردراین وست فالن آلمان روز گذشته (شنبه) از اتفاقی کم سابقه در شهر کلن اطلاع داد.
او اظهار داشت: در خیابان های این شهر گرگی دیده شده که ظاهرا خودش، راه خروج از شهر را هم پیدا کرده است.
به گفته او، مشخص نیست این گرگ چه جنسیتی و سنی دارد.
در منطقه ارنفلد (Ehrenfeld) در نزدیکی مرکز شهر کلن یک زن با تلفن همراه خود از این گرگ که به سمت خارج از شهر می رفت، عکس گرفته است. همینطور در فیلمهای دوربین های مداربسته منطقه تجاری مجاور هم میتوان این گرگ را مشاهده کرد.
صبح پنج شنبه، ۲۰ مه گزارش شد که در منطقه راین آو، واقع در شمال کلن چهار گوسفند مرده پیدا شده است. اداره ایالتی طبیعت، محیط زیست و حفاظت از حقوق مصرف کنندگان می گوید: هنوز مشخص نیست که این چهار گوسفند توسط این گرگ دریده شده باشند.
بنابر اعلام این اداره، مقرر است برای روشن شدن این مساله آزمایش ژنتیک صورت گیرد. این اداره همینطور خاطرنشان کرد که بعید به نظر می آید گرگ ها در شهر ساکن شده باشند.
به گزارش دویچه وله، در سال ۲۰۲۰ در نوردراین وست فالن ۸۱ مورد حضور گرگ به ثبت رسید. مشاهده گرگ در این ایالت برای نخستین بار در سال ۲۰۰۹ رخ داد.
منبع:

1400/03/03
10:13:52
5.0 / 5
634
تگهای خبر: حفاظت , شكار , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است