امام جمعه بسطام:

معدن بوکسیت در شاهوار تعطیل شود

معدن بوکسیت در شاهوار تعطیل شود

به گزارش لوازم حیوان خانگی امام جمعه بسطام اظهار داشت: وزیر صمت بهتر است با کارشناسی دقیق معضلات زیست محیطی معدن بوکسیت تاش در قله شاهوار را شناسایی و اقدام به تعطیلی کامل این معدن کند.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از مهر، حجت الاسلام سید علی رضوی نسب پس از ظهر آدینه در جمع مردم به میزبانی امامزاده محمد (ع) بسطام ضمن اشاره به سفر رئیس جمهور به استان سمنان، تصریح کرد: باید از سفرهای ساده، مردمی و کم هزینه هیئت دولت تشکر کرد اما استان سمنان فقط مرکز استان نیست.
وی با اشاره به اینکه شرق استان سمنان و بخصوص منطقه بسطام در سالهای گذشته همیشه مورد تبعیض و بی عدالتی قرار گرفته است، اضافه کرد: بیکاری برخلاف غرب، در شرق استان سمنان بیداد می کند و علت خیلی از ناهنجاری های اجتماعی هم همین بیکاری جوانان است لیکن امیدواریم برنامه ای برای رفع این تبعیض ها در نظر گرفته شود.
رعایت عدالت در مسافرت رئیس جمهور
امام جمعه بسطام با اشاره به اینکه بهتر بود در برنامه ریزی سفر عدالت رعایت می شد و در جلسه نخبگان با رئیسی شخصی از این منطقه هم بعنوان سخنران حضور داشت، تصریح کرد: حضور این فرد می توانست مشکلات عدیده مردم این بخش را به سمع و نظر رئیس جمهور برساند.
رضوی نسب ضمن اشاره به معضل کم آبی منطقه بسطام بعنوان یکی از اشکالات اساسی، خواستار اقدامات مؤثر برای رفع این مشکل شد و اظهار داشت: بخش بسطام، قطب کشاورزی استان به حساب می آید اما در شش سال قبل صدمات جبران ناپذیری در اثر سرمازدگی برای کشاورزان این منطقه به بار آمده است که از مسؤلان بخش کشاورزی می خواهیم حل این مشکلات را مد نظر قرار دهند.
وی اظهار داشت: فاطمی امین، وزیر صمت فرزند شاهوار به حساب می آید و به خوبی به مشکلات این منطقه واقف است بنابراین بهتر است با کارشناسی دقیق معضلات زیست محیطی معدن بوکسیت تاش را شناسایی کند و به تعطیلی کامل آن مبادرت ورزند.


منبع:

1400/08/15
21:22:32
5.0 / 5
320
تگهای خبر: آب , زیست محیطی , سفر , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است