رییس سازمان حفاظت محیط زیست:

ورزش، بستر مناسبی برای تبلیغ محیط زیست

ورزش، بستر مناسبی برای تبلیغ محیط زیست

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست اظهار داشت: ورزش به سبب شان و احترامی که دارد، بستر مناسبی برای تبلیغ محیط زیست است.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا علی سلاجقه به صورت برخط در آیین نکوداشت مربیان فوتبال که امروز در محل سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد، حضور یافت و با اشاره به ظرفیت های موجود در ورزش کشور اشاره کرد: محیط زیست کشور با وجود سازمان های مردم نهاد در مجموعه تربیت بدنی می تواند از ظرفیت های این بستر استفاده نماید و ورزش پتانسیل خودرا در اختیار سازمان حفاظت محیط زیست قرار دهد. شخصیت های ورزشی به سبب احترام و محبوبیتی که میان مردم دارند می توانند بین مردم و سازمان پیوند برقرار کنند و این پیوندها به تبلیغ محیط زیست منجر شود.

رییس سازمان حفاظت محیط زیست اضافه کرد: روحیه جوانمردی شاخصه اصلی ورزش در کشور ماست. با پیگیری مربیان باتوجه به شان و جایگاه ورزش کشور بین عام و خاص بستر مناسبی برای تبلیغ محیط زیست فراهم می شود. مطالبی همچون مصرف آب و انرژی، ریزگرد و تفکیک پسماند از مبدا می تواند توسط ورزشکاران به مردم منتقل شود. یکی از اصلی ترین چالش های محیط زیستی که ارتباط مستقیمی نیز با ورزش دارد موضوع آلودگی هواست.

سلاجقه در آخر اظهار داشت: معاونت آموزشی و مشارکت های مردمی در سازمان حفاظت محیط زیست ارتباط خوبی با فدراسیون های مختلف برقرار کردند و این پیوندها برای محیط زیست بسیار مفید خواهند بود.
1400/12/06
21:20:09
5.0 / 5
212
تگهای خبر: آب , آلودگی , آموزش , حفاظت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است