تنفس هوای قابل قبول در تهران

تنفس هوای قابل قبول در تهران

لوازم حیوان خانگی: بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در حالی کیفیت هوای تهران امروز (۱۰ اردیبهشت ماه) در وضعیت قابل قبول قرار دارد که با شروع تردد خودرو ها و  انباشت آلاینده ها در بعضی مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروههای حساس قرار می گیرد.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران از آن حکایت می کند که در بامداد امروز (۱۰ اردیبهشت ماه) با آغاز تردد خودرو ها بر میزان غلظت ذرات معلق افزوده خواهد شد و با عنایت به عدم وزش باد مؤثر کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروههای حساس قرار خواهد گرفت.

به تدریج با تقویت ناپایداری جوی و رگبار پراکنده در طول روز همراه با افزایش تندی باد شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم می شود. این شرایط جوی تا اواخر وقت شنبه ادامه دارد و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پیشبینی می شود.

کاهش نسبی تندی باد تا بامداد روز یکشنبه (۱۱ اردیبهشت ماه) همزمان با افزایش تردد خودرو ها سبب افزایش غلظت ذرات معلق در مناطق پرتردد خواهد شد که کاهش کیفیت هوا را به دنبال دارد.

در طول روز به تدریج بر تندی باد افزوده خواهد شد که سبب پراکندگی آلاینده ها و بهبود کیفیت هوا خواهد شد، هرچند با وزش باد نسبتاً شدید در بعضی ساعات بعدازظهر احتمال گسیل و انتشار گردوخاک در مناطق مستعد بخصوص در جنوب و جنوب غربی شهر تهران وجود دارد.

با تداوم این شرایط جوی تا ساعات پایانی یکشنبه، کاهش غلظت ذرات معلق و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۸۱ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۷۵ و کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول است.
منبع:

1401/02/10
12:22:48
5.0 / 5
255
تگهای خبر: آلاینده , شاخص , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است