كارشناس هواشناسی اصفهان خبرداد؛

احتمال بارش پراکنده در شمال شرق اصفهان

احتمال بارش پراکنده در شمال شرق اصفهان

به گزارش لوازم حیوان خانگی، کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان از احتمال بارش های کم و پراکنده در نواحی شمال شرق استان اطلاع داد.حجت الله علی عسگریان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به ادامه ناپایداری های جوی در سطح استان طی امروز جمعه، گفت: آسمان بیشتر مناطق امروز نیمه ابری و مه آلود پیش بینی می شود و احتمال بارش های ضعیف و پراکنده در نواحی شمال شرقی استان مانند خوروبیابانک و چوپانان وجود دارد.
وی با اعلان اینکه از فردا شنبه جوی به نسبت پایدار در استان حاکم می شود، اضافه کرد: فردا هوای مناطق مرکزی استان همچون کلانشهر اصفهان مه آلود پیش بینی می شود.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان همین طور به بارش های شبانه روز گذشته در سطح استان اشاره نمود و اظهار داشت: بیشترین میانگین بارشی از سمیرم با ۱۷.۳ میلیمتر باران و برف، دهاقان ۱۵ میلیمتر، شهرضا ۱۴.۴ میلیمتر، دهق ۴.۳ میلیمتر، فریدونشهر سه میلیمتر، ورزنه ۲.۸ میلیمتر بوده است.
علی عسگریان با اشاره به این که میزان بارش شبانه روز گذشته شهر اصفهان ۱.۲ میلیمتر بود، افزود: میانگین بارشی روز گذشته در سایر شهرهای استان کمتر از سه میلیمتر در ایستگاه های سینوپتیک هواشناسی بوده است.
وی با اعلان اینکه در ۲۴ ساعت آینده بیشینه دمای هوای بیشتر مناطق استان بین ۲ تا سه درجه سانتیگراد افزایش و کمینه دما بامداد فردا بین یک تا سه درجه سانتیگراد کاهش دارد، افزود: بیشینه دمای هوای کلانشهر اصفهان در گرمترین ساعات امروز به ۱۵ درجه سانتیگراد بالای صفر و کمینه آن بامدادان فردا به چهار درجه سانتیگراد بالای صفر می رسد.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان با اعلان اینکه کمینه فردا بامداد پنج شهر همچون چادگان، داران، بوئین میاندشت، فریدونشهر و سمیرم در غرب و جنوب استان اصفهان به زیر صفر می رسد، اظهار داشت: بوئین میاندشت با دمای پنج درجه سانتیگراد زیر صفر سردترین نقطه استان پیش بینی می شود و در همین بازه خوروبیابانک با دمای ۲۳ درجه سانتیگراد بالای صفر گرمترین منطقه است.

1401/08/14
14:24:48
5.0 / 5
250
تگهای خبر: بارش , هوا , هواشناسی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است