حریق تالاب انزلی مهار گشت

حریق تالاب انزلی مهار گشت

لوازم حیوان خانگی: لوازم حیوان خانگی: از گیلان دادستان بندر انزلی از اطفای کامل حریق تالاب انزلی آگاهی داد.


اکبر سبحانی در گفت و گو با ایسنا اظهار داشت: شامگاه امشب و با اطلاع حریق در سوسر روگا تالاب بین المللی انزلی حفاظت محیط زیست، منابع طبیعی و نیروهای آتش نشانی بلافاصله به محل اعزام شدند.
وی با اعلان اینکه حدود ۱۰ هکتار از تالاب بین المللی انزلی در این منطقه مورد حریق واقع شده بود، اضافه کرد: عملیات اطفاء حریق از ساعت ۲۰ شروع و با تلاش نیروهای عملیاتی تا پیش از ساعت ۲۲ بصورت کامل اطفاء شد.
سبحانی با اعلان اینکه یک نفر مظنون تحت نظر است، اشاره کرد: تحقیقات مقدماتی در قالب مقررات در حال انجام می باشد.
دادستان بندر انزلی با اشاره به این که در گذشته پرونده هایی در ارتباط با حریق عمدی تالاب در شهرستان مورد پیگیری قضایی قرار گرفته، اشاره کرد: طی ۲۰ ماه اخیر با افرادی که حریق عمدی در تالاب داشتند بعد از شناسایی و تشکیل پرونده برخورد قانونی انجام شده است.
سبحانی اشاره کرد: دو خاطی که در دو پرونده جداگانه درباب آتش افروزی و حریق عمدی تالاب انزلی دست داشتند شناسایی و بعد از طی مراحل قانونی به کیفر پنج سال حبس محکوم و هم اکنون در زندان بندر انزلی تحمل حبس می کنند.
دادستان بندر انزلی اظهار داشت: دستگاه قضایی با افرادی که دست درازی و دست اندازی نسبت به اموال بیت المال دارند هیچ اغماضی ندارد.
وی اشاره کرد: بستر تالاب از اموال دولتی شمرده می شود و با افرادی که طی حریق عمدی قصد تصرف عدوانی آنرا دارند دستگاه قضایی با قاطعیت برخورد می کند.1401/12/16
14:23:12
5.0 / 5
158
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است