هوای پایتخت در آستانه شرایط ناسالم برای همه گروه ها

هوای پایتخت در آستانه شرایط ناسالم برای همه گروه ها

لوازم حیوان خانگی: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران اظهار داشت: وضعیت كیفیت هوای بیشتر مناطق پایتخت طی امروز در آستانه شرایط ناسالم برای همه افراد جامعه است و انتظار می رود شرایط كیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران تا فردا درشرایط ناسالم برای تمام گروه ها قرار گیرد.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا اظهار كرد: پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا حاكی از برقراری شرایط جوی پایدار طی امروز (۱۵ بهمن) است و در بیشتر ساعات روز تغییر محسوسی در سرعت باد مشاهده نمی گردد تنها در بعضی ساعات وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۴ متر بر ثانیه انتظار می رود.

وی با اشاره به اینكه این شرایط جوی نسبتا آرام طی فردا (۱۶ بهمن) همچنان تداوم دارد، خاطرنشان كرد: به تدریج با افزایش میزان ناپایداری جوی در روز سه شنبه (۱۷ بهمن) برای برخی ساعات، وزش باد موثر پیش بینی می گردد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران ادامه داد: دمای هوای پایتخت طی دو روز آینده افزایش نسبی خواهد یافت.

شهبازی در انتها با اشاره به اینكه میانگین كیفیت هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ بامداد با شاخص ۱۴۶ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت، اظهار داشت: میانگین كیفیت هوای هم اكنون پایتخت با شاخص ۱۴۳ همچنان در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.
1396/11/15
15:06:25
5.0 / 5
5550
تگهای خبر: هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است