شروع به كار نخستین پویش بانوان پیشرو در حفظ محیط زیست

شروع به كار نخستین پویش بانوان پیشرو در حفظ محیط زیست

لوازم حیوان خانگی: نشست هم اندیشی بانوان منطقه ۲ با تشكیل پویش ؛بانوان پیشـرو در حفظ محـیط زیست؛ با حضور مشاور شهردار منطقه دو برگزار گردید.


به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از مهر، یوسف مزارعی معاون امور اجتماعی و فرهنگی با بیان این مطلب تصریح كرد: این نشست كه با هدف هم اندیشی، هم افزایی و تعامل مدیران شهری و مدیران و مسئولین محلات منطقه و تشریح رویكرد های نوین مدیریت شهری در حوزه بانوان برگزار گردید حول محور محیط زیست و اعتلای آن بعنوان یكی از اصول توسعه پایدار در شهرها و جوامع، به منزله برنامه شاخص حوزه بانوان منطقه با عنوان " بانوان پیشرو در حفظ محیط زیست " شروع به كار كرد.
ایشان در ادامه اضافه كرد: رویكرد جدید مدیریت شهری در حوزه بانوان و نقش موثر ایشان در خانواده و جامعه، ابعاد تاثیر بانوان رادر عرصه های مختلف بیشتر می نماید، از این رو تشكیل اولین"پویش زیست محیطی بانوان " به همت اداره امور بانوان منطقه دو با هدف كاركرد گرایی بانوان در حوزه محیط زیست گامی مهم در حفظ آن به حساب می آید.
در این راستا امیر ناصر هراتی مشاور شهردار منطقه در این نشست با اشاره به نقش موثر زنان در طول تاریخ و بخصوص در صدر اسلام اعلام داشت: در هر جایگاهی كه زنان در مدیریت و هدایت جامعه نقش داشتند، آن جامعه شاهد پیشرفت های چشمگیری بوده است.
ایشان در تكمیل بالا عنوان كرد: با عنایت به تاكید ویژه شهردار منطقه بر مولفه مهم محیط زیست، تشكیل پویش "بانوان پیشرو در حفظ محیط زیست " در منطقه با راهبری حوزه بانوان و مدیریت پسماند منطقه و همكاری بانوان سطح محلات می تواند نقش مهمی را در حفظ این موهبت حیاتی ایفا و در آینده ای نزدیك این منطقه بعنوان منطقه شاخص و سر آمد در حفظ محیط زیست معرفی گردد.
گفتنی است در مرحله نخست از تشكیل پویش مزبور، استفاده از ظروف یكبار مصرف پذیرایی در برنامه های امور بانوان منطقه حذف و به جای آن از پاكتهای كاغذی قابل بازیافت استفاده می گردد.

1396/11/28
14:28:55
5.0 / 5
4909
تگهای خبر: محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است