نوزدهمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز شروع شد

نوزدهمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز شروع شد

لوازم حیوان خانگی: نوزدهمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز با حضور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، وزیر صنعت معدن و تجارت، و نماینده سازمان توسعه صنعتی ملل متحد در تهران شروع شد.


به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از مهر معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست در نوزدهمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز ضمن اعلام اینكه ۳۱۲ واحد صنعتی و خدماتی در این جایزه ملی شركت كردند اظهار داشت: تقاضاها در دو بخش صنعت و خدمات تعریف شد. در بخش صنعت تقاضاها در هشت گروه صنعتی دسته بندی شده و در هر گروه شاخص هایی مد نظر گرفته شده كه مهم ترینش این بود كه جزو واحدهای آلاینده نباشد، افزایش بهره وری انرژی و كاهش آلاینده ها را در دستور كار قرار داشته باشد. دفتر مستقر HSE و پایش مستقیم و آنلاین آلاینده ها را هم داشته باشند.مسعود تجریشی اضافه كرد: ۱۲ شاخص در فرم ارزیابی داشتیم كه توسط مجموعه در استان ها و خوداظهاری امتیازدهی شده و هیئت داوران در تهران آن را نهایی كردند.وی ادامه داد: دسته دوم گروه های خدماتی بود كه خود شامل هفت مجموعه بودند كه آن ها هم مورد ارزیابی قرار گرتفند. نحوه كنترل آلاینده ها، فاضلاب و به كارگیری موارد محیط زیستی در خدماتشان مورد توجه ما بود.
معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست اضافه كرد: پانزدهم بهمن انتخابات صورت گرفت و امروز جهت قدردانی از مجموعه ها گرد هم آمدیم.تجریشی اعلام نمود: امروز ۴ واحد صنعت برگزیده سبز داریم و تعدادی هم قابل تقدیر شناخته شدند كه امتیاز ۹۰ تا ۱۰۰ داشتند.به گفته وی در بخش خدمات هم ۴ واحد برگزیده با امتیاز ۹۰ تا ۱۰۰ داشتیم و ۱۰ واحد هم قابل تقدیر بودند كه امتیاز ۶۰ تا ۷۰ را داشتند.

1396/11/30
14:13:54
5.0 / 5
5066
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است