هوای تهران در شرایط سالم، افزایش دمای هوا در پایتخت

هوای تهران در شرایط سالم، افزایش دمای هوا در پایتخت

لوازم حیوان خانگی: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران، ضمن اشاره به افزایش دمای هوا در پایتخت از سالم بودن هوای تهران طی روزهای پایانی هفته اطلاع داد.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینكه پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده افزایش میزان ناپایداری جوی طی بعد ازظهر امروز (چهارشنبه) است، اظهار نمود: در بعضی ساعات وزش باد با بزرگی بالاتر از پنج متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوب شرقی- شرقی انتظار می رود.

وی ادامه داد: طبق نتایج پیش بینی كیفیت هوا، طی امروز وضعیت كیفی هوای بیشتر مناطق پایتخت در شرایط سالم قرار خواهد داشت و با تداوم این شرایط جوی، فردا (پنجشنبه) در بعضی ساعات وزش باد نسبتا شدید به بزرگی ۵ تا ۸ متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوب شرقی پیش بینی می گردد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران اضافه كرد: بر این اساس انتظار می رود وضعیت كیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران تا فردا در شرایط مطلوب تری نسبت به امروز قرار گیرد.

شهبازی با اشاره به اینكه دمای هوای تهران تا روز آینده افزایش نسبی خواهد یافت، اظهار داشت: این شرایط جوی طی روز جمعه كمابیش ادامه خواهد داشت و برخی ساعات همراه با وزش باد نسبتا شدید خواهد بود.

وی در انتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۱۱ بامداد امروز با شاخص میانگین ۸۳ در شرایط سالم قرار داشت، خاطرنشان كرد: كیفیت هوای هم اكنون تهران با شاخص ۵۵ همچنان در شرایط سالم می باشد.
1397/02/13
19:55:51
5.0 / 5
4958
تگهای خبر: كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است