ناگفته هایی از قطع درختان كارخانه قند كرج

ناگفته هایی از قطع درختان كارخانه قند كرج

لوازم حیوان خانگی: مدیركل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز با اشاره به اینكه روز گذشته گزارشی از قطع درختان كارخانه قند كرج به ما داده شد اظهار داشت: گزارش این مورد تهیه و بعد از مكاتبات لازم با استانداری البرز برای ارسال به دستگاه قضایی آماده شده است.


حامد فرضی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اظهار نمود: روز گذشته یكی از سازمان های مردم نهاد استان گزارشی را در مورد قطع حدود هزار اصله درخت در محدوده كارخانه قند كرج برای ما ارسال كرد.
فرضی اضافه كرد: این گزارش به همراه تصاویری از مبحث حاكی قطع درختان این منطقه بود كه باآنكه تعداد درختان قطع شده كمتر به نظر می رسد اما در هر حال كار درستی نبوده است.
وی ادامه داد: گزارش این مورد تهیه و بعد از مكاتبات لازم با استانداری البرز برای ارسال به دستگاه قضایی آماده شده است.
مدیركل منابع طبیعی و آبخیزداری البرز در مورد اینكه تعداد درختان قطع شده چقدر برآورد می گردد اظهار داشت: این درختان در یك محیط متراكم كشت شده و عمده آن دو تا سه ساله بوده و هنوز تعداد درختان قطع شده مشخص نشده و در حال بررسی است.
وی تصریح كرد: منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز از همه ظرفیت های قانونی خود برای پیگیری مبحث استفاده خواهد نمود.
این در حالی است كه رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری كرج قطع هرگونه درخت در این محدوده را تكذیب نمود.
حسین عطایی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اظهار نمود: پیش از اینكه مبحث قطع درخت در محدوه كارخانه قند خبری شود از این محل بازدید كردیم.
عطایی اضافه كرد: بعد از بررسی مشخص شد كه در این نقطه یك گلخانه وجود داشته و به علت عدم صرفه اقتصادی این گلخانه جمع آوری و حدود 17 تا 18 نهال پیتی هم جابجا و در محل دیگری كاشته شده كه مشخص است. ما مشغول پیگیری قضایی مبحث جابجایی نهال ها هستیم چون بدون مجوز نباید این كار انجام می شد.
این مسئول ضمن تكذیب اخبار مربوط به قطع درخت در این منطقه اظهار داشت: فضای سبز غالب كارخانه قند درختان چنار صد ساله است و مربوط به امروز نیست ازاین رو اینكه گفته می گردد هزار درخت در این نقطه قطع شده درست نیست.1397/03/06
13:48:45
5.0 / 5
4776
تگهای خبر: آب , درختان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است