برف و باران در راه می باشد

برف و باران در راه می باشد

لوازم حیوان خانگی: مدیركل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از بارش شدید باران طی سه روز آینده در استان های واقع در جنوب غرب و جنوب كشور آگاهی داد و اظهار داشت: بارش ها در مناطق كوهستانی زاگرس، البرز و شمال غرب به صورت برف پیش بینی میگردد.


احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به نقشه های پیش بینی هواشناسی، از ورود یك سامانه بارشی از جنوب غرب كشور طی امروز آگاهی داد و اظهار داشت: با ورود این سامانه ابتدا استان های واقع در این مناطق و به تدریج در غرب و بخش هایی از شمال غرب شاهد بارش باران و گاهی وزش باد خواهیم بود.
ایشان سپس توضیح داد: بعدازظهر امروز فعالیت این سامانه به بخش های مركزی كشور در استان های اصفهان، قم، مركزی و دامنه های جنوبی البرز در استان های زنجان، قزوین، البرز، تهران و سمنان خواهد رسید و این شرایط تا بعدازظهر روز یكشنبه ادامه خواهد داشت.
مدیركل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینكه پیش بینی میگردد از بعدازظهر جمعه با نفوذ جریان سرد شمالی بر روی سواحل جنوبی دریای خزر در استان های ساحلی شاهد بارش باران و وزش باد به همراه كاهش دما باشیم، اظهار نمود: این شرایط در ایام شنبه و یكشنبه علاوه بر مناطق یاد شده برای شمال شرق باز پیش بینی میگردد.
وظیفه با اشاره به اینكه بارش طی سه روز آینده در استان های واقع در جنوب غرب و جنوب كشور شدید خواهد بود، اشاره كرد: بارش ها در مناطق كوهستانی زاگرس، البرز و شمال غرب به صورت برف پیش بینی میگردد. همین طور اواخر وقت امروز و شنبه، خلیج فارس و شنبه دریای خزر مواج پیش بینی میگردد.
وی ضمن تشریح آخرین وضعیت آب وهوایی تهران باز اظهار داشت: هوای تهران باز امروز (جمعه) نیمه ابری، به تدریج ابری، اوایل شب با بارش باران، گاهی وزش باد در ارتفاعات و بارش برف پیش بینی میگردد. دمای تهران امروز به حداكثر 14 درجه و حداقل 6 درجه سانتی گراد می رسد. هوای پایتخت روز شنبه باز ابری، در بعضی ساعات همراه با بارش باران، وزش باد و بارش برف در ارتفاعات با بیشینه دمای 12 و كمینه دمای 5 درجه سانتی گراد پیش بینی میگردد.1397/09/03
16:01:12
5.0 / 5
4615
تگهای خبر: آب , بارش , هوا , هواشناسی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است