دستگیری شكارچیان غیرمجاز حیات وحش

دستگیری شكارچیان غیرمجاز حیات وحش

به گزارش لوازم حیوان خانگی شكارچیان غیرمجاز حیات وحش پیش از آغاز به شكار در دومنطقه تحت مدیریت استان تهران طی ۲۴ ساعت گذشته دستگیر شدند.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا عباس سالاری - رئیس منطقه حفاظت شده ورجین شهرستان شمیرانات - در تشریح دستگیری شكارچیان غیرمجاز در این منطقه اظهار داشت: محیط بانان منطقه ورجین عصر روز گذشته در جریان مأموریت گشت و پایش به یك خودرو سواری پارك شده در حاشیه جاده مشكوك می شوند.

وی با اشاره اینكه مأموران در ادامه رهگیری خویش را از كنار این خودرو آغاز كردند، اظهاركرد: بعد از گشت در منطقه سرانجام محیط بانان این گروه شكارچی غیرمجاز را مشاهده نمودند و بعد از تعقیب آنان در نهایت توانستند این سه متخلف را پیش از آغاز به شكار دستگیر كنند.

سالاری اضافه كرد: از این گروه متخلف یك قبضه سلاح غیرمجاز خفیف با ۳۰ تیر فشنگ، یك قبضه سلاح غیرمجاز تك لول ساچمه زنی با ۱۱ تیر فشنگ و سایر وسایل شكار كشف و ضبط شد.

رییس منطقه حفاظت شده ورجین خاطرنشان كرد: پرونده قانونی برای این متخلفان تشكیل شد و این سه نفر در اختیار مقام قضایی قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران، روزگذشته در منطقه اثر طبیعی ملی تنگه واشی فیروزكوه، محیط بانان این منطقه در جریان مأموریت گشت و كنترل، موفق به دستگیری فرد متخلف پیش از آغاز به هرگونه تیراندازی و شكار شدند. از این متخلف یك قبضه سلاح ساچمه زنی تك لول دارای مجوز حمل به همراه ۸ تیر فشنگ كشف شد.
1398/08/09
16:49:55
5.0 / 5
4858
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است