مدیرامور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان:

هوای اصفهان برای گروه های حساس ناسالم می باشد

هوای اصفهان برای گروه های حساس ناسالم می باشد

به گزارش لوازم حیوان خانگی مدیرامور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: میانگین شاخص كیفیت هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی عدد 138 وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس را نشان میدهد.بابک صادقیان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به وضعیت کیفیت هوای اصفهان در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۰ بامداد امروز گفت: هم اکنون شاخص کیفی هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۳۸ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است.
وی اضافه کرد: بر این اساس شاخص کلی هوای منطقه مرکزی شهرستان اصفهان طی امروز با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۲۵ نیز در وضعیت ناسالم برای عموم قرار دارد.
مدیرامور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان با اعلان اینکه کیفیت هوا در ایستگاه های احمد آباد با شاخص ۱۷۰، پروین با شاخص ۱۵۴ و سگزی با شاخص ۱۵۱ در وضعیت قرمز قرار دارد، افزود: کیفیت هوا در ایستگاه استانداری با شاخص ۱۲۹، خرازی با شاخص ۱۳۳، دانشگاه با شاخص ۱۳۵ و رودکی با شاخص ۱۰۷ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس است.
وی اظهار داشت: کیفیت هوا در شهرستان های شاهین شهر، مبارکه و نجف آباد به ترتیب با قرار گرفتن بر روی اعداد ۸۶، ۷۲ و ۸۸ در وضعیت سالم قرار دارد.


منبع:

1399/08/19
23:51:05
5.0 / 5
1106
تگهای خبر: آب , شاخص , كیفیت , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است