مدیرامور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان:

هوای اصفهان در وضعیت قرمز

هوای اصفهان در وضعیت قرمز

مدیرامور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: شاخص کیفی هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۶۸ وضعیت ناسالم برای عموم شهروندان را نشان داده است.بابک صادقیان در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به آخرین وضعیت کیفی هوای کلانشهر اصفهان طی ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۹ بامداد امروز عنوان کرد: شاخص کیفی هوا هم اکنون با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۶۸ وضعیت قرمز را برای شهر اصفهان نشان داده است.
وی با اشاره به اینکه میانگین شاخص کیفی هوای امروز اصفهان هم بر روی عدد ۱۶۵ قرار دارد، اظهار داشت: روز گذشته هم شاخص کیفی هوای شهر اصفهان با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۷۲ وضعیت ناسالم هوا را برای عموم شهروندان ثبت کرده بود.
مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان با اشاره به اینکه هم اکنون کیفیت هوا در احمد آباد ۱۷۰، استانداری ۱۷۰، پروین ۱۷۹، خرازی ۱۶۲ و رودکی ۱۵۸ ثبت شده است، افزود: هوا در همه این مناطق آلوده گزارش شده است.
وی افزود: کیفیت هوا در منطقه سگزی با قرار گرفتن بر روی شاخص ۹۷ در وضعیت سالم می باشد.
صادقیان در مورد کیفیت هوا در دیگر شهرهای استان اصفهان هم اظهار داشت: کیفیت هوا در شاهین شهر با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۰۹ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس و در مبارکه با قرار گرفتن بر روی عدد ۵۵ در وضعیت سالم قرار دارد.

1399/10/26
23:55:29
0.0 / 5
704
تگهای خبر: آب , شاخص , كیفیت , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است