مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان:

هوای اصفهان در وضعیت سالم

هوای اصفهان در وضعیت سالم

به گزارش لوازم حیوان خانگی مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: کیفیت هوای شهر اصفهان با قرار گرفتن بر روی شاخص ۷۰ در وضعیت سالم ثبت شده است.بابک صادقیان در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به آخرین وضعیت شاخص کیفی هوای شهر اصفهان عنوان کرد: شاخص کیفی هوای این شهر طی ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۰ بامداد امروز با قرار گرفتن بر روی شاخص ۷۰ در وضعیت سالم ثبت شده است.
وی با اشاره به اینکه روز گذشته شاخص کیفی هوای شهر اصفهان با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۱۰ در وضعیت ناسالم برای عموم ثبت شده بود، اظهار داشت: میانگین شاخص کیفی امروز هوای شهر اصفهان هم با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۲۹ مبین وضعیت زرد کیفیت هوا در این شهر است.
مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان با اشاره به اینکه هم اکنون کیفیت هوا در استانداری ۵۸، خرازی ۹۱ و رودکی ۵۳ در وضعیت سالم ثبت شده است، اضافه کرد: شاخص کیفی هوا در پروین با قرار گرفتن بر روی شاخص ۹ در وضعیت پاک ثبت شده است.
وی با اشاره به اینکه کیفیت هوا در سگزی با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۲۰ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است، افزود: باید توجه داشت که ایستگاه های احمد آباد و شهر مبارکه به علت مشکل فنی از مدار خارج شده اند.
صادقیان اظهار داشت: کیفیت هوا در شاهین شهر هم با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۶ در وضعیت پاک ثبت شده است.


منبع:

1399/11/26
15:44:11
0.0 / 5
1055
تگهای خبر: آب , شاخص , كیفیت , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است