كیفیت هوای پایتخت در محدوده قابل قبول

كیفیت هوای پایتخت در محدوده قابل قبول

به گزارش لوازم حیوان خانگی بر مبنای اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، هوای پایتخت با عنایت به ناپایداری جو و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته، میانگین کیفیت هوای پایتخت در ۲۴ ساعت گذشته و الان (۷ اسفند ماه) در محدوده قابل قبول قرار دارد.


به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران از آن حکایت می کند که در صبحگاه روز پنجشنبه (۷ اسفند ۹۹) کیفیت هوای بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از ناپایداری جو و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است.
در طول روز وزش باد مؤثر از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهد نمود و کیفیت هوا در وضعیت مطلوب باقی خواهد ماند. با حاکمیت جو ناپایدار همراه با احتمال بارش پراکنده تا اواخر وقت پنجشنبه پیشبینی می شود در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار بگیرد.
در بامداد روز جمعه (۸ اسفند ۹۹) با کاهش تردد خودرو ها در روز تعطیل و تداوم ناپایداری جوی انتظار می رود کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت قابل قبول قرار بگیرد. عدم وزش باد مؤثر در طول روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهد نمود.
شایان ذکر است با کاهش تندی باد تا ساعات پایانی جمعه همراه با افزایش ترافیک شامگاهی، افزایش غلظت ذرات معلق و کاهش کیفیت هوا بخصوص در مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.
به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۷۰ بود و هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت.
آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۶۵ است و هوا در محدوده قابل قبول قرار دارد.1399/12/08
15:47:02
0.0 / 5
661
تگهای خبر: آلاینده , بارش , شاخص , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است