رئیس سازمان حفاظت محیط زیست تاكید كرد

تاثیر تغییر اقلیم بر حفاظت از آب و خاک

تاثیر تغییر اقلیم بر حفاظت از آب و خاک

رییس سازمان حفاظت محیط زیست اظهار داشت: آب و خاک یکی از مسایل بنیادی همه کشورها است و همه کشورهای دنیا، برنامه و استراتژی های مدون عالمانه طراحی و برای اجرای آنها اقدام می کنند.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا علی سلاجقه در سومین همایش بین المللی جوانان، حفاظت خاک و آب با تاکید بر این که تغییر اقلیم از مسائل جدی حاکم بر دنیای امروز است، اظهار داشت: تغییر اقلیم بحث حفاظت از آب و خاک را به شدت تحت تاثیر قرار داده است و می طلبد با بهره گیری از رویکردها و علوم جدید متخصصان و مجموعه علما و اندیشمندان جوان به این مساله ورود کنند و مورد پردازش قرار دهند.

معاون رییس جمهوری در ادامه با اشاره به اثرات بیماری کووید ۱۹ بر محیط زیست اظهارکرد: شرایط پساکرونا ما را در معرض مباحث آب و خاک چه از نظر کیفی و چه کمی قرار می دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، سلاجقه در آخر اظهارکرد: آلاینده هایی است که ناشی از استفاده از مواد مختلفی همچون دستکش ها، ماسک یا وسایل بیمارستانی است به صورتی مقوله آب و خاک دنیا همچون کشور ما را تحث تاثیر قرار داده است که امیدوار هستم دانشمندان جوان به این مساله بپردازند. با برگزاری این همایش بین المللی از زوایای مختلف موضوع حفاظت خاک و آب که مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرد و امیدواریم شاهد دستاورد خوبی در این عرصه باشیم.

منبع:

1400/07/25
23:28:48
5.0 / 5
248
تگهای خبر: آب , آلاینده , اقلیم , حفاظت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است