هیچ مخاطره جوی کشور را تهدید نمی کند

هیچ مخاطره جوی کشور را تهدید نمی کند

به گزارش لوازم حیوان خانگی رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با اشاره به اینکه شرایط جوی در هفته آینده آرام است و در نقشه ها مخاطره خاصی مشاهده نمی گردد، اظهار داشت: در هفته آینده زابل گرد و خاک شدیدی را تجربه خواهدنمود و در سایر نقاط کشور نیز گرد و خاک رقیق و غبار محلی دور از انتظار نیست.صادق ضیاییان در گفتگو با ایسنا، درباره جریان گرد و غبار در هفته آینده در کشور، اظهار نمود: باآنکه به صورت کلی در هفته آینده گرد و غبارهای شدیدی وجود ندارد ولی در استان زابل گرد و خاک شدیدی پیشبینی می شود. در باقی استان ها هم گرد و غباری خفیف و پراکنده مورد انتظار است.

وی درباره شرایط جوی کشور در هفته آینده هم اضافه کرد: در هفته آینده بارش های پراکنده در شمال غرب کشور پیشبینی می شود و در سایر نقاط کشور هم آسمانی صاف و به تدریج ابری همراه با وزش باد و گاهی وزش باد شدید و غبار رقیق و غبار محلی مورد انتظار است.

رئیس مرکز ملی پیشبینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا در انتها با اشاره به اینکه در هفته آینده دمای هوا روند افزایشی دارد، خاطرنشان کرد: دمای هوا به صورت کلی روند افزایشی دارد ولی این افزایش دما چشم گیر نیست و نواسانات دمایی مورد انتظار است.

منبع:

1401/03/07
09:04:37
5.0 / 5
330
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است