تفکیک پسماند در میادین میوه و تره بار برای تولید خوراک دام

تفکیک پسماند در میادین میوه و تره بار برای تولید خوراک دام

به گزارش لوازم حیوان خانگی مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران اظهار داشت: تفکیک پسماند «تر» در یکی از میادین پایتخت برای استفاده بعنوان خوراک دام شروع شده است.


به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، ایوب فصاحت با اشاره به اینکه روزانه ۲۰۰ تا ۳۰۰ تن پسماند در میادین میوه و تره بار پایتخت تولید می شود، اظهار نمود: این میزان تولید رقم بسیار بالایی به حساب می آید.
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از برنامه ریزی جهت استفاده از این پسماند بعنوان خوراک دام اطلاع داد و اضافه کرد: این اقدام، کار پیچیده ای به حساب می آید اما انجام شدنی است که هم اکنون در مرحله اول اجرای این طرح هستیم.
وی با اشاره به اینکه تفکیک پسماند تر در بازار میوه و تره بار سلسبیل شروع شده است، خاطرنشان کرد: این پسماند برای تحویل به برخی دامداری ها با همکاری برخی از گروههای خیریه تفکیک می شود که امیدواریم در زمینه پسماند خشک هم بتوانیم برنامه ریزی های لازم را جهت بهره برداری انجام دهیم.
بنا براعلام سایت شهر، فصاحت همینطور خاطرنشان کرد: بررسی راه اندازی یک کارخانه برای تبدیل پسماند به خوراک دام هم در حال انجام می باشد.
منبع:

1401/05/01
18:02:28
5.0 / 5
113
تگهای خبر: سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است