کیفیت قابل قبول هوای تهران

کیفیت قابل قبول هوای تهران

به گزارش لوازم حیوان خانگی برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت الان (۱۸ اسفندماه) هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار دارد.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، برپایه پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، بامداد روز چهارشنبه (۱۸ اسفندماه) همزمان با افزایش ترافیک صبحگاهی و عدم وزش باد مؤثر، افزایش غلظت ذرات معلق در بعضی مناطق پرتردد سبب کاهش کیفیت هوا می شود.

افزایش تدریجی تندی باد در طول روز پراکندگی آلاینده ها را تسهیل می کند. وزش باد مؤثر و گاهی نسبتاً شدید همراه با شرایط ناپایدار جوی و احتمال بارش پراکنده تا اواخر وقت چهارشنبه سبب کاهش غلظت ذرات معلق می شود و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار می گیرد.

با آغاز تردد خودرو ها در بامداد روز پنجشنبه (۱۹ اسفندماه) همراه با کاهش تندی باد بر میزان غلظت ذرات معلق افزوده می شود و برقراری وضعیت ناسالم برای گروههای حساس در بعضی مناطق پرتردد دور از انتظار نیست.

رشد تدریجی ناپایداری جوی و افزایش تندی باد و احتمال بارش در طول روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها را فراهم خواهد نمود و این شرایط جوی تا شامگاه پنجشنبه ادامه دارد و کاهش غلظت ذرات معلق و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پیشبینی می شود.

به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۱۰۵ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروههای حساس قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۷۵ و کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول است.
1400/12/18
14:08:22
5.0 / 5
181
تگهای خبر: آلاینده , بارش , شاخص , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است