سرپرست اداره كل امور خدمات شهری شهرداری تهران تاكید كرد

اماده باش شهرداری تهران برای بارش های احتمالی

اماده باش شهرداری تهران برای بارش های احتمالی

لوازم حیوان خانگی: سرپرست اداره کل امور خدمات شهری شهرداری تهران با تأکید بر لایروبی 100 کیلومتر از انهار رو باز شهر تهران بصورت مستمر از آماده باش عوامل خدمات شهری برای بارش های احتمالی و تامین تجهیزات برف روبی در سطح مناطق شهر تهران آگاهی داد.


علیرضا جعفری در گفت و گو با ایسنا، در تشریح روند لایروبی کانال ها و مسیل های سطح شهر تهران و آمادگی مجموعه خدمات شهری شهرداری تهران برای بارش های احتمالی فصل پاییز و زمستان اظهار داشت: تقریباً بصورت مستمر خصوصاً باتوجه به شروع فصل بارش ها لایروبی کانال ها و مسیل های شهر تهران انجام می شود؛ البته هم لایروبی کانال ها و هم رسوب برداری حوضچه ها و مسیل های سطح شهر بصورت مستمر به انجام می رسد.
وی ادامه داد: لایروبی انهار روباز سطح شهر تهران نیز که از طرف پیمانکاران خدمات شهری به انجام می رسد بصورت مستمر پیگیری و نظارت می شود، به گونه ای که ۷۰ کیلومتر از مسیل ها به همراه بیش از ۱۰۰ کیلومتر انهار رو باز شهر تهران در طول هفته بازنگری می شوند و نقاط حساسی که از سنوات گذشته دارای مشکل شناسایی شده نیز روزانه چک می شوند.
جعفری افزود: هم اکنون خوشبختانه در سطح شهر مشکل خاصی نیست و آمادگی لازم برای بارش های احتمالی به وجود آمده است. در شب های آینده نیز که هواشناسی پیش بینی بارش را داشته خصوصاً در ارتفاعات آمادگی لازم در عوامل خدمات شهری وجود دارد تا در صورت بارش، مشکل خاصی را در تهران شاهد نباشیم.
سرپرست اداره کل امور خدمات شهری شهرداری تهران در بخش دیگری از صحبت های خود در تشریح اقدامات معاونت خدمات شهری شهرداری تهران برای ایجاد آمادگی برای بارش ها به رسوب برداری ناشی از سیل امامزاده داوود اشاره نمود و اضافه کرد: رسوباتی که از سیل امامزاده داوود به مسیل های پایین دست تهران آمده بود بطور کامل رسوب برداری شده و مشکل خاصی وجود ندارد.
وی اشاره کرد: مناطق شهرداری تهران نیز تجهیزات لازم را در اختیار دارند تا برای برف روبی و مدیریت بارش باران اقدامات لازم را انجام دهند. در سطح مناطق پیمانکاران مجزا نسبت به لایروبی انهار رو باز پیگیری مستمر را انجام می دهند؛ بدین سان آمادگی کامل در زمینه خدمات شهری به لحاظ تجهیزات و نیروی انسانی به وجود آمده و عوامل خدمات شهری نیز در آماده باش کامل هستند.
منبع:

1401/08/24
09:39:59
5.0 / 5
202
تگهای خبر: بارش , خدمات , گونه , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است